Inżynierem ds. sprzedaży jestem niedługo, jednak muszę przyznać, że ta praca coraz ciekawsza i coraz bardziej mi odpowiada. Na początku martwiłem się jak to będzie z tą sprzedażą i obsługą klientów, jednak z czasem okazało się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Oczywiście, że wolałbym pracować gdzieś indziej, na jakimś innym stanowisku związanym z budownictwem, w którym jestem wykształcony, jednak na dzień dzisiejszy praca inżyniera jest dla mnie dobrą opcją.

17Niezmiernie cieszę się, że w nowej pracy natknąłem się na wielu pozytywnych i bardzo porządnych ludzi, którzy bez problemu zgodzili się być moimi mentorami w sprzedażowym świecie, inżynier ds. sprzedaży Tarnów. Ja nigdy wcześniej nie pracowałem w branży sprzedażowej, bo praca w obsłudze klienta wydawała mi się nieodpowiednia, jednak zmuszony przez życie musiałem schować swoje postanowienia i obiekcje w kieszeń i poświęcić się czemu, co nigdy wcześniej nie przyszłoby mi do głowy.

Teraz wcale nie żałuję, bo pracę w sprzedaży traktuję jak cenne doświadczenie, przydatne na dalsze lata mojego życia. Jestem przekonany, że kiedyś w przyszłości zdobyte doświadczenie okaże się być kluczowe w jakiejś ważnej sprawie i na pewno się przyda. Poza tym nie wiem jeszcze czy czasem nie uda mi się w tej firmie szybko awansować – jeśli tak, możliwe, że zostanę w branży sprzedażowej dłużej niż planowałem. W końcu nie bije się ręki, która nas karki.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *