Specjalista ds. sprzedaży w branży stalowej

Firma UNIHUT posiadająca wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, działająca w branży: mechanicznej (konstrukcje stalowe i obróbka), energetycznej, piecowej, oraz elektrycznej poszukuje pracownika do działu Sprzedaży.

W związku z planowanym rozszerzeniem obszaru działania w branży mechaniczno-konstrukcyjnej poszukujemy osoby z doświadczeniem, nastawionej na samodzielną i efektywną pracę.

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pozyskanie nowych kontraktów i późniejsze negocjacje z Kontrahentem.

Miejsce pracy: Kraków
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:
  • Kontakty z klientami na terenie całej Polski (telefoniczne, mailowe, spotkania bezpośrednie)
  • Aktywne poszukiwanie klientów i budowanie trwałych relacji z obecnymi kontrahentami
  • Analizowanie dostępnych ogłoszeń dotyczących zamówień publicznych i prywatnych
  • Sporządzanie wycen i ofert przetargowych
  • Przygotowywanie i negocjacje umów handlowych
  • Przygotowywanie odpowiedzi na bieżące zapytania
  • Doradztwo w zakresie realizowanych inwestycji
  • Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach krajowych i zagranicznych
  • Podejmowanie działań związanych z promocją i sprzedażą produktów i usług
Od kandydata oczekujemy:
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w branży stalowej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość programów: AutoCad
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka niemieckiego, angielskiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne
  • Doświadczenie w dziale ofertowania lub bezpośrednio przy realizacji projektów
  • Doświadczenie w przygotowaniu przetargów publicznych
  • Gotowość do wyjazdów i delegacji
  • Zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

Przedstawiciel Handlowy w dywizji Cargo / Automotive

Firma: Wurth Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź, Zgierz, Pabianice

Data dodania: 2021-02-16

Twoje zadania: Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B – serwisy samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych, firm przewozowych Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: techniki zamocowań, chemii...

Przedstawiciel Handlowy w branży stolarsko-meblarskiej

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra i okolice

Data dodania: 2021-02-15

Twoje zadania: Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskie Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: okuć meblowych, chemii technicznej, narzędzi, elementów złącznych...