Regionalny Inżynier Sprzedaży

Dla naszego Klienta z branży budowlanej - generalnego wykonawcy, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • Realizacja sprzedaży usług związanych z inwestycjami budowlanymi na określonym regionie.
  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów dla firmy.
  • Uczestnictwo w bezpośrednich negocjacjach z Inwestorem.
  • Ścisła współpraca z współpracownikami z działu wycen, prawnego, realizacji.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Udział w procesie ofertowania.
  • Uzgadnianie warunków handlowych i warunków umowy ze Zleceniodawcą.
  • Terminowe raportowanie statusu wykonanych prac bezpośredniemu przełożonemu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Sieć kontaktów wśród biur projektowych, generalnych wykonawców i inwestorów.
  • Znajomość rynku budowlanego.
  • Umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość.
Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z przemysłowego.
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia sprzedażowa.
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy.
  • Pakiet benefitów pracowniczych: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Referent ds. Obsługi Posprzedażnej

Firma: ITM Poland Sp. z o. o.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Data dodania: wczoraj

Kogo szukamy do naszego zespołu? Poszukujemy inżynierów do ciekawej pracy w środowisku międzynarodowym w firmie projektującej i budującej maszyny na najwyższym światowym poziomie technologicznym w przemyśle FMCG. Pracownik na tym stanowisku będzie...

Sales Engineer

Firma: Kennametal

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Data dodania: 2021-04-09

Key Responsibilities: Taking care of key customers. Serving existing customer intensively to promote new products and to grow sales. Monitoring the full selling process till delivery and after sales service. Identifying and targeting new customers. Negotiating...