Młodszy Inżynier Sprzedaży Usług Serwisowych

Dla naszego Klienta, z branży HVAC, poszukujemy osób z całej Polski na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. opolskie
Nr ref.: 13/2021

Zadania:

  • Rozwój biznesu w podległym regionie (właściwym dla miejsca zamieszkania), poprzez budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Identyfikowanie możliwości sprzedażowych, przygotowanie ofert przy wsparciu ze strony działu ofertowego, prezentowanie ich klientom oraz prowadzenie negocjacji
  • Sprzedaż usług serwisowych
  • Wsparcie klienta od strony technicznej oraz handlowej i zapewnienie mu kompleksowej obsługi
  • Budowanie wzajemnego zaufania z klientami i dbanie o jakość podejmowanych działań oraz obsługę klienta
  • Regularne raportowanie kluczowych wskaźników sprzedaży oraz monitorowanie trendów rynkowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług serwisowych/sprzętu technicznego B2B
  • Nastawienie na wynik i budowanie długotrwałej relacji z klientami
  • Zainteresowanie zagadnieniami natury technicznej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i wywierania wpływu
  • Zdolność radzenia sobie z dynamicznie zmieniającymi się priorytetami
  • Uczciwość, wysoki poziom samodzielności i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, minimum B1

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę zadaniową w trybie home – office związaną z wyjazdami służbowymi; Ty planujesz swój czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.

Referent ds. Obsługi Posprzedażnej

Firma: ITM Poland Sp. z o. o.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Data dodania: wczoraj

Kogo szukamy do naszego zespołu? Poszukujemy inżynierów do ciekawej pracy w środowisku międzynarodowym w firmie projektującej i budującej maszyny na najwyższym światowym poziomie technologicznym w przemyśle FMCG. Pracownik na tym stanowisku będzie...

Sales Engineer

Firma: Kennametal

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Data dodania: 2021-04-09

Key Responsibilities: Taking care of key customers. Serving existing customer intensively to promote new products and to grow sales. Monitoring the full selling process till delivery and after sales service. Identifying and targeting new customers. Negotiating...