Inżynier Sprzedaży

Dla międzynarodowej firmy i producenta m.in. licencjonowanych rozwiązań z dziedziny zamocowań dla przemysłu (śruby, wkręty, uchwyty, narzędzia mocujące i inne) poszukujemy osoby z doświadczeniem handlowym do współpracy z klientem przemysłowym. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu poprzez obsługę obecnych i pozyskiwanie nowych klientów. Poszukujemy dwie osoby. Początkowy rejon działania jednego kandydata to okolice Wrocławia lub Poznania, docelowo Polska północno-zachodnia. Początkowy rejon działania drugiego kandydata to okolice Katowic lub Rzeszowa, docelowo Polska południowo-wschodnia.

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 10/2021/AM/IS
Główne zadania:
  • sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie systemów zamocowań dedykowanych dla przemysłu,
  • pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów w powierzonym regionie,
  • rozwijanie sieci sprzedaży.
Wymagania:
  • doświadczenie handlowe (np. specjalista ds. sprzedaży, przedstawiciel handlowy, doradca techniczno-handlowy, inżynier sprzedaży, koordynator regionu, itp.),
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • znajomość MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość technologii zamocowań,
  • prawo jazdy kat. B.
Korzyści:
  • pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie, reprezentowanie producenta,
  • samodzielne stanowisko w międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjny system prowizji i premii,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy do użytku prywatnego, laptop, telefon),
  • przyjazną atmosferę pracy, partnerskie podejście,
  • swobodę działania,
  • home-office.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.

Sales and Customer Care Engineer

Firma: NELTON Sp. z o.o.

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Data dodania: dzisiaj

Serves customers by identifying their needs and engineering adapt the scope of design service, Identifies current and future customer service requirements by establishing relation with potential and actual customers to understand service demands, Provides engineering...

Sales Engineer (German market)

Firma: ZPUE S.A.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Successful candidate will be responsible for: Establishing and maintaining relationships with customers in Germany; Preparation of technical and commercial offers; Promotion and sale of ZPUE’s products; Participation in trade negotiations and in the preparation of...