Inżynier sprzedaży

Alnea to prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży automatyki i robotyki. Zajmujemy się wdrażaniem nowych technologii w sektorze przemysłowym. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji zrobotyzowanych linii pod indywidualne potrzeby klienta. Szukamy do naszego zespołu ludzi z pasją. Poszukujemy inżynierów z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki oraz robotyki.

Miejsce pracy: Stawiguda, k. Olsztyna
Zakres obowiązków
  • aktywne poszukiwanie Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • sprzedaż rozwiązań z branży robotyki i automatyki przemysłowej oraz usług z nimi związanych
  • sporządzanie dokumentacji technicznych dla klienta
  • kosztorysowanie rozwiązań
  • udział w przetargach
  • współpraca z Działem Konstruktorskim oraz Produkcyjnym
  • wizje lokalne na obiektach
  • realizowanie planów sprzedażowych
Wymagania
  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku inżyniera produktu
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość środowiska MS Windows/Office
  • zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość zagadnień technicznych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Praca w dynamicznym i zgranym zespole
  • Udział w ciekawych projektach
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Szkolenia branżowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość awansu
  • Dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia oraz serwis kawowy w pracy

Inżynier Elektronik ds. Sprzedaży Podzespołów Elektronicznych

Firma: GAMMA Sp. z o.o.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Data dodania: dzisiaj

Sprzedaż podzespołów elektronicznych Dobór i uzgadnianie zamienników produkcyjnych Bieżący kontakt z producentami podzespołów elektronicznych Ciągły kontakt z działami konstrukcyjnymi odbiorców Monitorowanie projektów i zapotrzebowania odbiorców...

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze