Inżynier sprzedaży

Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonujemy zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie firmę tworzy 6 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i dystrybucję nowych komponentów napędowych. Zatrudniamy łącznie około 500 osób.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz zamówień w branży przemysłowej,
  • przygotowywanie ofert pod względem technicznym i handlowym,
  • doradztwo techniczne,
  • systematyczny kontakt z klientami.
Oczekiwania:
  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie,
  • minimum 3 lata doświadczenia w przemyśle lub firmie świadczącej usługi dla przemysłu (warunek konieczny),
  • otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina, determinacja w osiąganiu wytyczonych celów,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • przejrzyste zasady wynagradzania (podstawa + premia zadaniowa + prowizja od wyniku sprzedażowego),
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, nieoprocentowane pożyczki, ubezpieczenie grupowe, system poleceń pracowniczych),
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji,
  • PARTNERską atmosferę pracy.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Sales and Customer Care Engineer

Firma: NELTON Sp. z o.o.

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Data dodania: dzisiaj

Serves customers by identifying their needs and engineering adapt the scope of design service, Identifies current and future customer service requirements by establishing relation with potential and actual customers to understand service demands, Provides engineering...

Inżynier wsparcia sprzedaży

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Oferujemy: możliwość nabrania doświadczenia w zespole ekspertów cotygodniowe szkolenia produktowe z działem technicznym umowę o pracę tymczasową wynagrodzenie podstawowe premie kwartalne (KPI oraz wynik zespołowy) dodatek do dojazdów 200 PLN co miesiąc...