Inżynier Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 5942979, z dnia 2021-11-24

Firma AB Industry S.A. specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Macierzysz, Warszawa

Nr Ref.: IS

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami,
  • Obsługa i wsparcie techniczne klientów,
  • Przygotowywanie wycen i ofert handlowych,
  • Przygotowywanie koncepcji technicznych,
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami,
  • Raportowanie i monitorowanie sprzedaży.

Wymagania

  • Uczciwość,
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,
  • Gotowość do przygotowywania kosztorysów i ofert,
  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do intensywnej nauki i nowych wyzwań,
  • Rzetelność i zaangażowanie w pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Ważny paszport.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Dofinansowanie karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego

Sales and Customer Care Engineer

Firma: NELTON Sp. z o.o.

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Data dodania: dzisiaj

Serves customers by identifying their needs and engineering adapt the scope of design service, Identifies current and future customer service requirements by establishing relation with potential and actual customers to understand service demands, Provides engineering...

Sales Engineer (German market)

Firma: ZPUE S.A.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Successful candidate will be responsible for: Establishing and maintaining relationships with customers in Germany; Preparation of technical and commercial offers; Promotion and sale of ZPUE’s products; Participation in trade negotiations and in the preparation of...