Inżynier Sprzedaży

ETC plus sp. z o.o. firma Grupy ETC, dostawca profesjonalnych rozwiązań dla energetyki, telekomunikacji i przemysłu z zakresu systemów zasilania gwarantowanego, magazynów energii Solar+Storage i mikrosieci przemysłowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna

Cel stanowiska: budowanie i stały rozwój relacji z klientami w branży elektroenergetycznej.

Zadania stanowiska;
  • monitorowanie rynku i potrzeb swoich klientów w zakresie oferty Firmy,
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • optymalizacja i negocjowanie ofert,
  • prezentacje rozwiązań i najlepszych praktyk Firmy,
  • współpraca z działem operacyjnym, projektowym i serwisem przy projektach realizowanych dla swoich klientów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego o profilu elektrycznym,
  • kreatywnego podejścia do zadań,
  • umiejętności łączenia pasji inżynierskich z talentami handlowymi,
  • umiejętności interpersonalnych oraz pracy w grupie,
  • praktycznej znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności - gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • mile widziane udokumentowane sukcesy zawodowe, własne projekty, odbyte szkolenia.
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w życzliwej, koleżeńskiej atmosferze,
  • perspektywę rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • stabilną pracę w gronie specjalistów ETC Group, organizacji o ponad 30 letniej tradycji,
  • atrakcyjne warunki pracy oraz nowoczesne metody pracy.

Sales and Customer Care Engineer

Firma: NELTON Sp. z o.o.

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Data dodania: dzisiaj

Serves customers by identifying their needs and engineering adapt the scope of design service, Identifies current and future customer service requirements by establishing relation with potential and actual customers to understand service demands, Provides engineering...

Inżynier wsparcia sprzedaży

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Oferujemy: możliwość nabrania doświadczenia w zespole ekspertów cotygodniowe szkolenia produktowe z działem technicznym umowę o pracę tymczasową wynagrodzenie podstawowe premie kwartalne (KPI oraz wynik zespołowy) dodatek do dojazdów 200 PLN co miesiąc...