Inżynier sprzedaży ds. wentylacji

Dora Metal Sp. z o. o. wiodąca w branży gastronomicznej w Polsce, firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji profesjonalnych urządzeń i mebli ze stali nierdzewnej dla sektora HORECA, zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Czarnków
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria środowiska, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, mechanika i budowa maszyn, automatyka lub pokrewne),
  • doświadczenie w projektowaniu i/lub budowie instalacji wentylacyjnej
  • doświadczenie w doborze urządzeń wentylacyjnych ( okapy przemysłowe dla gastronomii)
  • praktyka w wykonywaniu pomiarów wydatku powietrza itp.
  • min. 2 –letnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy, zmysł techniczny oraz szybkość uczenia się zagadnień technicznych związanych z branżą Dora Metal,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność w tym do wyjazdów służbowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.
Opis stanowiska:
  • bieżąca obsługa klientów z branży wentylacyjnej,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • poszukiwanie nowych klientów i wprowadzanie ich do stałej obsługi – utrzymywanie długofalowych relacji,
  • planowanie i nadzór nad procesem logistycznym w obsłudze swoich klientów,
  • negocjowanie warunków współpracy, przygotowanie umów,
  • wyszukiwanie trafnych rozwiązań sprzedażowych w dziedzinie wentylacji,
  • wpływ na ofertę produktów firmy w zakresie branży wentylacji,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu klientów, działań konkurencji oraz ich raportowanie,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • szeroki pakiet socjalny.
Na swoim CV prosimy umieścić poniższą informację:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dora Metal Sp. z o.o. w celu prowadzeniarekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
www.grupadorametal.pl

Sales and Customer Care Engineer

Firma: NELTON Sp. z o.o.

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Data dodania: dzisiaj

Serves customers by identifying their needs and engineering adapt the scope of design service, Identifies current and future customer service requirements by establishing relation with potential and actual customers to understand service demands, Provides engineering...

Sales Engineer (German market)

Firma: ZPUE S.A.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Successful candidate will be responsible for: Establishing and maintaining relationships with customers in Germany; Preparation of technical and commercial offers; Promotion and sale of ZPUE’s products; Participation in trade negotiations and in the preparation of...