Inżynier ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Kościan
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie ofert handlowo – technicznych w zakresie oferowanych produktów;
  • Realizacja strategii sprzedażowej Spółki;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:
  • Umiejętności handlowych w zakresie sprzedaży dóbr przemysłowych;
  • Mile widziana: znajomość języka angielskiego, niemieckiego i / lub rosyjskiego.
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z dużym potencjałem rozwoju;
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry;
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego;
  • Motywacyjny system wynagradzania.
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia, konsultacje
  • Baza rowerowa
  • Świętujemy Twoje sukcesy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bezpłatna nauka j. angielskiego
  • Spotkania integracyjne
  • Pozytywna energia

Sales and Customer Care Engineer

Firma: NELTON Sp. z o.o.

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Data dodania: dzisiaj

Serves customers by identifying their needs and engineering adapt the scope of design service, Identifies current and future customer service requirements by establishing relation with potential and actual customers to understand service demands, Provides engineering...

Inżynier wsparcia sprzedaży

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Oferujemy: możliwość nabrania doświadczenia w zespole ekspertów cotygodniowe szkolenia produktowe z działem technicznym umowę o pracę tymczasową wynagrodzenie podstawowe premie kwartalne (KPI oraz wynik zespołowy) dodatek do dojazdów 200 PLN co miesiąc...