Doradca Techniczno-Handlowy / Inżynier Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 3602518, z dnia 2020-09-02

ASBO Sp. z o.o.

ASBO specjalizuje się w projektowaniu i generalnym wykonawstwie obiektów wielkopowierzchniowych. Tworzymy trwałe, funkcjonalne a przy tym reprezentacyjne kompleksy przemysłowe. Jesteśmy producentem hal stalowych. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klienta w zakresie budownictwa stalowego, generalnego wykonawstwa
  • Aktywne wyszukiwanie nowych inwestycji budowlanych, odpowiadających profilowi spółki
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie budownictwa przemysłowego, projektowania i architektury, wizytacje budów
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Raportowanie działań do przełożonych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnych stanowisku w branżach konstrukcji stalowych, budownictwa przemysłowego i inwestycyjnego, biur projektowych
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Dobre zdolności komunikacyjne i nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
  • Wykształcenie minimum średnie (techniczne)
  • Prawo jazdy kat. B, umiejętności obsługi komputera ( w tym AutoCad)
  • Podstawowa znajomość prawa budowlanego, umiejętności czytania rysunku technicznego, projektów architektonicznych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód klasa premium)
  • Wsparcie ze strony przełożonego oraz całego zespołu
  • Ciągłe cykle szkoleń podnoszące wiedzę i kwalifikacje
  • Przyjazne warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość zatrudnienia na umowie o pracę (pensja stała plus premia od sprzedaży), lub zatrudnienie na zasadzie umowy cywilno prawnej (wynagrodzenie premiowe od sprzedaży)
  • Możliwość przystąpienia od ubezpieczenia grupowego

Przedstawiciel Handlowy w branży stolarsko-meblarskiej

Firma: Wurth Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów, Bochnia i okolice

Data dodania: 2020-09-23

Twoje zadania: Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskie Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: okuć meblowych, chemii technicznej, narzędzi, elementów złącznych...

Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji Budowlanych

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków i okolice

Twoje zadania: Realizacja strategii firmy poprzez rozwój sprzedaży w kanale inwestycji budowlanych Praca z Klientami bezpośrednio na budowach Rozwój bazy Klientów inwestycyjnych na powierzonym terenie. Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na...