Doradca Techniczno – Handlowy

Ogłoszenie numer: 4482052, z dnia 2021-04-07

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy dostawcą renomowanego asortymentu produktów i usług dedykowanych branży motoryzacyjnej. W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Opis stanowiska

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań (podnośniki samochodowe)
  • Ofertowanie i negocjacja warunków kontraktów
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie wdrożenia instalacji u klientów
  • Opieka posprzedażna

Wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu funkcjonowania i wyposażenia serwisów samochodowych
  • Dobrze rozwinięte kompetencje sprzedażowe (nastawienie na realizację celów, dobra organizacja pracy, otwartość na pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych, budowanie długotrwałych relacji z klientami)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa i motywujący system prowizyjny od każdej sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy: wygodny samochód, nowoczesny komputer i smartfone
  • Profesjonalne wsparcie działu wdrożeniowego

Inżynier ds. Techniczno - Handlowych Dział Pomiarów

Firma: DACPOL Sp. z o.o.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie /

Data dodania: 2021-04-09

Miejsce pracy: Piaseczno (woj. Mazowieckie) Zadania doradztwo techniczno-handlowe w zakresie doboru urządzeń pomiarowych w układach energoelektronicznych i energetycznych, analiza schematów instalacji elektrycznych w celu doboru urządzeń pomiarowych, analiza...

Miejsce pracy: mazowieckie /