Business Development Manager - sektor przemysłowy

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Lokalizacja: Kraków i województwo Małopolskie

Twój zakres obowiązków:
  • Rozwój biznesu poprzez aktywne pozyskiwanie Klientów w zakresie oferowanych usług ousourcingowych
  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz Kandydatami
  • Bieżąca analiza rynku i poszukiwania nowych Klientów
  • Prowadzenie procesów sprzedażowych (oferty i spotkania z Klientami)
  • Raportowanie statusu aktualnie realizowanych zadań
  • Współpraca z pozostałymi oddziałami firmy
Wymagania:
  • Znajomość branży inżynieryjnej i/lub przemysłowej będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B oraz pełna mobilność
  • Otwartość oraz umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi
  • Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Ukierunkowanie na zawieranie długofalowych relacji
  • Wykształcenie wyższe
Benefity:
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna – pakiet premium
  • Karta multisport
  • Imprezy i spotkania integracyjne
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci

Sales and Customer Care Engineer

Firma: NELTON Sp. z o.o.

Miejsce pracy: pomorskie / Pruszcz Gdański

Data dodania: dzisiaj

Serves customers by identifying their needs and engineering adapt the scope of design service, Identifies current and future customer service requirements by establishing relation with potential and actual customers to understand service demands, Provides engineering...

Inżynier wsparcia sprzedaży

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Oferujemy: możliwość nabrania doświadczenia w zespole ekspertów cotygodniowe szkolenia produktowe z działem technicznym umowę o pracę tymczasową wynagrodzenie podstawowe premie kwartalne (KPI oraz wynik zespołowy) dodatek do dojazdów 200 PLN co miesiąc...