W ramach zawodu inżyniera ds. sprzedaży jestem od czasu do czasu zobowiązany wyjeżdżać na różne podróże służbowe, które mają na celu pozyskiwanie nowych klientów i reklamowanie usług firmy w szerszych kręgach. Przede mną kolejny wyjazd tego typu, bo jutro rano wsiadam do pociągu i razem z dwoma kolegami z pracy ruszam do Poznania na targi, na których będziemy zachęcać klientów do skorzystania z usług naszej firmy i reklamować produkty znajdujące się w naszej ofercie handlowej.

11Targi mają potrwać dwa dni, dlatego w ramach podróży służbowej prezes zapewnił nam nocleg w jakimś ładnym hotelu na poznańskiej starówce. Widać, że nasza radomska firma się rozwija, bo jeszcze parę lat temu dostalibyśmy obskurne pokoje w jakimś najtańszym motelu. Teraz prezesa stać na mały luksus dla swoich pracowników, a nam nie pozostaje nic innego, jak tylko się cieszyć.

Targi będą trwały od godziny 9.00 do 16.00, w których przez cały czas musimy uczestniczyć. Na szczęście jutro, po 16.00 będziemy mieli wieczór wolny, który spędzimy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, inżynier ds. sprzedaży Radom. Jak znam życie skończy się na tym, że w trójkę pójdziemy do jakiegoś baru, gdzie wypijemy parę piw, obejrzymy mecz i wrócimy do hotelu na długi sen. Ja z chęcią obejrzałbym jakieś poznańskie zabytki, jednak nie mam pojęcia gdzie iść, bo nigdy wcześniej w tym mieście nie byłem. A może Wy, drodzy internauci znacie jakieś ciekawe miejsca godne polecenia?

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *