Dzisiaj po południu mam zamiar wybrać się w końcu na długo planowane zakupy, o których myślę od przeszło miesiąca. Do tej pory nie miałam zbyt dużo czasu wolnego, bo byłam zajęta przyzwyczajaniem się do nowej roli pani inżynier ds. sprzedaży Bytom. W końcu tylko raz w życiu dostaje się pierwszą pracę, a to wydarzenie związane jest w wieloma niepewnościami, stresami, problemami i emocjonującymi chwilami. No, ale w końcu udało mi się jakoś do wszystkiego przyzwyczaić i nie jestem już takim wystraszonym świeżakiem, jakim byłam kilka tygodni temu. Teraz jestem już zwykłym pracownikiem, który jest traktowany na równi z wszystkimi innymi.

29Pierwsze tygodnie w pracy były dla mnie tak stresujące, że po powrocie z pracy do domu myślałam tylko o tym, by się wykąpać i iść spać. Nie miałam ochoty na spotkania ze znajomymi, na zakupy czy nawet na spacer. Chciałam jedynie spać, spać i jeszcze raz spać!

Jako inżynier ds. sprzedaży, który często spotyka się ze swoimi klientami w cztery oczy, w pracy zawsze muszę wyglądać ładnie i schludnie. Przecież nie mogę pokazać się klientowi w worku jutowym, bo to przecież nie o to chodzi. Swoim wyglądem i prezencją mam świadczyć o profesjonalizmie firmy, która mnie zatrudnia i dlatego mam zamiar to robić. Lubię ładnie wyglądać i być podziwiana, a odkładane zakupy już dłużej nie mogą czekać. Potrzebuję kilku zestawów ubrań do pracy, nowych perfum i kosmetyków. No, przydałaby się jeszcze nowa torebka i buty, ale nie wiem czy wystarczy mi pieniędzy na to wszystko.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *