Awans z zaskoczenia

Im więcej dążymy do sukcesu tym trudniej jest go osiągnąć. Oczywiście bierność również nie jest wskazana. Warto jest wiedzieć na co można obiektywnie liczyć i w tym kierunku poszukiwać pracy, awansu, możliwości rozwoju. Nie każdy inżynier sprzedaży od razu znajduje zatrudnienie w tej profesji. Czasem trzeba się natrudzić i popracować na szeregowych stanowiskach sprzedaży, jednak warto.

Należy zawsze wierzyć w siebie i swoje możliwości, a także nieustannie poznawać nowinki. To znacząco pomaga w osiąganiu kolejnych szczebli kariery. Bywa iż kariera to zbyt duże słowo, niemniej staż pracy pozwala na coraz więcej ale i zobowiązuje. Niekiedy nie zdajemy sobie sprawy jak wiele zdolności i talentów posiadamy.

Czasem swój potencjał wydobywamy nieoczekiwanie, przypadkowo, czasem potrzebny jest ktoś z zewnątrz kto nam uświadomi ile jesteśmy warci. Na rynku pracy zdarza się iż inżynier sprzedaży szuka zatrudnienia przez dłuższy czas, po czym nagle i nieoczekiwanie awansuje zyskując kierownicze stanowisko w zespole. To właśnie ten typ awansu jest najmniej przewidywalny i raduje najbardziej.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *